Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

ODKURZACZE VORWERK KOBOLD/FOLETTO 

Czysty, dobrze zadbany dom znacząco przyczynia się do utrzymania wysokiej jakości życia. Vorwerk od wielu lat z powodzeniem oferuje pomoc w utrzymaniu gospodarstw domowych w czystości dzięki produktom Kobold. Dla początkujących i profesjonalistów, dla fanów technologii lub tradycjonalistów, dla singli lub dużych rodzin: Kobold oferuje odpowiednie rozwiązania dla każdego gospodarstwa domowego. Rodzina produktów Kobold obejmuje zestaw wielu idealnie dopasowanych do siebie urządzeń czyszczących. Celem marki jest uzyskanie doskonałych rezultatów podczas czyszczenia produktami z rodziny Kobold nawet w krótkim okresie po rozpoczęciu ich użytkowania. Nasi klienci oszczędzają nie tylko czas ale także energię elektryczną. Co najważniejsze: utrzymują dom w czystości.

Kompleksowy system dodatków i końcówek w najnowszym odkurzaczu Kobold VK200 zmienia go w kompletne i wysoko wartościowe urządzenie czyszczące. Zaprojektowane specjalnie by spełnić wysokie wymagania klientów akcesoria potrafią sprostać każdej z potrzeb. Końcówki są proste w obsłudze i szybko wymienialne, przez co są od razu gotowe do pracy.

Największą korzyścią z użytkowania bazy odkurzacza Kobold, to fakt iż każda elektroszczotka pasuje do każdej bazy odkurzacza. Dzięki czemu możesz wymieniać swoje końcówki bez konieczności wymiany bazy odkurzacza. Jesteśmy firmą która od wielu lat serwisuje odkurzacze, posiadamy wiedzę dotyczącą ich eksploatacji oraz posiadamy wszelkie artykuły eksploatacyjne. Sprawdź naszą ofertę odkurzaczy Kobold / Foletto. 

Kobold

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl