Serwis

USŁUGI SERWISOWE 

Odkurzacze klasy premium należy regularnie czyścić aby ich wydajność pozostawała na wysokim poziomie. W 2023 roku poszerzyliśmy swoje usługi do robotów kuchennych firmy Vorwerk.  

Skorzystaj z usługi serwisowej w naszej firmie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz autoryzowane szkolenia. Zapoznaj się z treścią poniżej jak dokonać zamówienia usługi serwisowej.

 
 
ZGŁOSZENIE DO SERWISU 
WYPEŁNIJ FORMULARZ
 
W celu zgłoszenia sprzętu do serwisu należy pobrac formularz z naszej strony >KLIKNIJ ABY POBRAĆ<  następnie wydrukować oraz szczegółowo wypełnić czytelnym pismem i dołączyć do przesyłki.
Przekazanie sprzętu może odbywac się za pomocą przesyłek kurierskich lub Poczty Polskiej na podany adres w w formularzu.
Możesz dokonać zgłoszenia równiez przez formularz on-line >PRZEKIERUJ DO FORMULARZA< 
 

 

 

 

 

DOSTAWA DO SERWISU

Koszty dostarczenia sprzętu do serwisu pokrywa jego właściciel. Serwis nie odpowiada za źle zabezpieczony sprzęt w transporcie, z tego tytułu ostrzegamy swoich klientów o właściwe zapakowanie produktu w gruby karton oraz zastosowanie wypełniaczy typu folia bąbelkowa, stary ręcznik/koc, papier kartonowy.

ADRES DO DOSTAW SERWISOWYCH/

SERWIS SUPER VACUUM

ul. Turkusowa 11, 52-215 Wrocław

Tel. +48 534-064-064

 

DIAGNOSTYKA*/ Kwota konieczna do zapłaty

Usługa diagnostyczna produktu doliczana jest na podstawie każdego zlecenia serwisowego, obejmuje czas rozłożenia produktów na części pierwszej, dokonanie sprawdzenia prawidłowości w funkcjonowaniu oraz ponownego złożenia produktu w całość. Koszty naprawy tj. części oraz usługę naprawczą podajemy w osobnym rozliczeniu.

  • VK BAZA (VK 130, VK131, VK 134, VK 136, VK 140, VK 150, VK 200) 70 zł
  • VORWERK KOBOLD ELEKTROSZCZOTKI 70 zł
  • VORWERK THERMOMIX 70 zł
  • Podane ceny są cenami netto / należy doliczyć 23% VAT

 

KOSZTY NAPRAWY

Określane są na podstawie diagnozy, w której wyszczególnione zostaną częŚci konieczne do naprawy.

TERMINY

Serwis obliguje się do wydania diagnozy do 21 dni roboczych od daty zgłoszenia, wykonując  diagnozy/naprawy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

 

JAKIE PRODUKTY NAPRAWIAMY?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz usługach serwisowych znanych światowych marek odkurzaczy klasy premium oraz robotów kuchennych firmy Vorwerk Thermomix.

VORWERK KOBOLD | odkurzacze workowe

modele VK130, VK131, VK135, VK136, VK140, VK150, VK200

Bazy odkurzaczy pionowych oraz wszelkiego rodzaju elektroszczotki.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl